Tlf: 51 41 60 60   |   post@vistnes.no     
Tlf: 51 41 60 60   |   post@vistnes.no    
Tlf: 51 41 60 60   |   post@vistnes.no     

Vistnes Regnskap

Vi setter pris på den gode dialogen
Kontakt oss
Tjenester

Våre medarbeidere

kle 4804
Bengt Vistnes
Daglig leder

Telefon: 51 41 60 70
bengt@vistnes.no
kle 4883
Edel Marie Aanestad

Telefon: 51 41 60 65
edelmarie@vistnes.no
eli
Eli Margrete Stølsvik

Telefon: 51 41 60 67
eli@vistnes.no
kle 4928
Kirsti Bru

Telefon: 51 41 60 68
kirsti@vistnes.no
kle 4899
Ellinor Larsen

Telefon: 51 41 60 64
ellinor@vistnes.no
kle 4815
Ingunn Jåsund

Telefon: 51 41 60 69
ingunn@vistnes.no
20180516 142738
Hege Iren Andersen

Telefon: 51 41 60 63
hege@vistnes.no
kle 4894
Heidi Ulversøy-Gøgsig

Telefon: 51 41 60 69
heidi@vistnes.no
kle 4843
Irene Karin Solheim

Telefon: 51 41 60 66
irene@vistnes.com
kle 4786
Annette Kleppa

Telefon: 51 41 60 67
anette@vistnes.no
gordon 2
Gordon Mak

Telefon: 51 41 60 69
gordon@vistnes.no

Vistnes Regnskap

Vistnes Regnskap AS er et autorisert regnskaps og rådgivningsfirma.

Vi holder til i Randaberg sentrum, Randabergveien 372 i 2. egt og 

er 11 engasjerte medarbeidere som står til kundens tjeneste.

Vi skreddersyr løsninger sammen med kunden.

Ta kontakt for en hyggelig og uforpliktende prat!


Vår visjon: "Vistnes Regnskap skal være en lokal og fleksibel samarbeidspartner for små og mellomstore
bedrifter, på regnskap og rådgivning av høy kvalitet, til konkuransedyktig pris"
kle 4941

Kontakt

Vistnes Regnskap AS
Randaberg veien 372
4096 Randaberg

Telefon: 51 41 60 60
Faks: 51 41 60 61

post@vistnes.no