Vistnes Regnskap

Vi setter pris på den gode dialogen
Kontakt oss
Kontakt
Tjenester
Tjenester

Våre medarbeidere

kle 8609web
Bengt Vistnes
Daglig leder - Autorisert regnskapsfører

Telefon: 51416070
bengt@vistnes.no
dan
Dan Cazon
Regnskapsmedarbeider - Bachelor fra UIS

Telefon: 51416067
dan@vistnes.no
kle 8675web
Edel Marie Aanestad
Regnskapsmedarbeider

Telefon: 51416065
edelmarie@vistnes.no
kle 8620web
Ellinor Larsen
Regnskapsmedarbeider

Telefon: 51416064
ellinor@vistnes.no
kle 8568web
Ingunn Jåsund
Regnskapsmedarbeider

Telefon: 51416068
ingunn@vistnes.no
kle 8578web
Irene Karin Solheim
Regnskapsmedarbeider

Telefon: 51416066
irene@vistnes.no
kle 4928
Kirsti Bru
Autorisert regnskapsfører (permisjon)

Telefon: 51416068
kirsti@vistnes.no
linn kjersti randeberg
Linn Kjersti Randeberg
Autorisert regnskapsfører/Statsautorisert revisor

Telefon: 51416063
linn@vistnes.no
Elisabeth Braut Medhus
Statsautorisert revisor

Telefon: 51416070
elisabeth@vistnes.no
Mette Jahren
Regnskapsmedarbeider

Mobil: 51416069
mette@vistnes.no
Sølvi Anne Hesby
Regnskapsmedarbeider

Telefon: 51416069
solvi@vistnes.no

Vistnes Regnskap

Vistnes Regnskap AS er et autorisert regnskaps og rådgivningsfirma.

Vi holder til i Randaberg sentrum, Randabergveien 372 i 2. etg. og 

er 11 engasjerte medarbeidere som står til kundens tjeneste.

Vi skreddersyr løsninger sammen med kunden.

Ta kontakt for en hyggelig og uforpliktende prat!


Vår visjon: "Vistnes Regnskap skal være en lokal og fleksibel samarbeidspartner for små og mellomstore
bedrifter, på regnskap og rådgivning av høy kvalitet, til konkuransedyktig pris"
KLE_4941

Kontakt

Vistnes Regnskap AS
Randaberg veien 372
4096 Randaberg

Telefon: 51 41 60 60

post@vistnes.no